Nors visi pripažįstame, kad balti ir sveiki dantys yra labai svarbi žmogaus įvaizdžio dalis, tačiau šio tikslo siekiame skirtingai. Vieni žmonės norėdami turėti gražius ir baltus dantis, juos nuosekliai puoselėja patys, tuo tarpu kiti renkasi lengvesnį kelią – dantų balinimą.

Akivaizdu, kad šiuo metu odontologijos paslaugas teikiančių įmonių rinkoje, dantų balinimo būdų bei metodų pasiūla yra išties nemaža, nes dantų balinimas tampa vis populiaresne kosmetine procedūra. Tačiau nors ir egzistuoja įvairūs dantų balinimo būdai, iš esmės jie skirtingi savo efektyvumu, greitumu, saugumu bei žinoma, kaina.

Kaip vienus iš populiariausių galima būtų išskirti šiuos dantų balinimo metodus: Continue Reading » «Dantų balinimo kainos»

Žmogus visada nori būti gražus. Ne tik moterys, bet ir vyrai nori būti patrauklūs, žavūs. Todėl daugelis iš mūsų domisi madų naujienomis, pagal galimybes stengiasi atorodyti taip, kaip žymūs žmonės žurnalų viršeliuose. Tačiau žmogaus išorinis patrauklumas slypi ne tik jo aprangoje.

Dažniausiai mus paperka tokie dalykai, kaip žvitrus, gyvas žvilgsnis ir, aišku, plati šypsena. Ne tik plati, bet ir akinamai balta. Net mažas vaikas, kuris dar neragavęs nei kavos, nei cigarečių dūmų, nei kitų dalykų, nuo kurių dantys gelsvėja, neturi tokių dantų, kad galėtų pademonstruoti „holivudinę“ šypseną. Tad aišku, kad tas akinamas baltumas dažniausiai ne įgimtas, o įgytas įvairių preparatų pagalba.

Kaipgi balinami dantys?

Continue Reading » «Kaip balinti dantis?»

Balti ir sveiki dantys suteikia žmogui pasitikėjimo savimi, o patraukli švytinti bei akinamai balta šypsena, maloniai nuteikia aplinkinius. Akivaizdu, kad visi norime turėti gražią šypseną, nes ji labai daug pasako apie mūsų sveikatą, finansinę padėtį bei iš dalies yra žavesio ir sėkmės simbolis.

Kodėl ilgainiui dantys praranda baltumą?

Deja, nepaisant mūsų norų, dantų emalio spalva keičiasi dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui: nuo asmeninės žmogaus burnos higienos, maisto ar įvairių gėrimų (kavos, arbatos), tabako, įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, senyvo amžiaus, paveldimumo ir daugelio kitų priežasčių. Todėl dantų balinimas namų sąlygomis yra itin veiksminga procedūra kovojant su šiais veiksniais.

Continue Reading » «Dantų balinimas namų sąlygomis. Ką pasirinkti?»